Konsultacje, pomiary i projekty

Kontakt z naszymi Ekspertami

Przez całą dobę możecie Państwo w prosty i szybki sposób zlecić nam pomiar i przeprowadzenie konsultacji w zakresie umeblowania wybranego przez Państwa pomieszczenia wypełniając krótki formularz kontaktowy. Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia spotkania i umówienia się na termin wizyty.

Pomiar i konsultację można również zlecić telefonicznie.

Wszystkie spotkania o charakterze konsultacyjnym NIE ZOBOWIĄZUJĄ do zawarcia umowy i są bezpłatne na terenie Poznania i najbliższych (do 10 km od Poznania) okolic. W pozostałym zakresie koszt spotkania konsultacyjnego (pomiar, konsultacja, opracowanie wizualizacji i wyceny) wiąże się z opłatą, która następnie zostaje zwrócona poprzez jej wliczenie w poczet kosztu wykonania mebli po podpisaniu umowy.

Dane kontaktowe:

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9.00 do 17.00.

ul. Kwiatowa 1, 62-081 Przeźmierowo

Prosimy o telefoniczne uzgadnianie terminu spotkania w Biurze Sprzedaży

tel. +48 570 770 830
e-mail: biuro@kuchniewielkopolskie.com.pl


Dane rejestrowe:

Kuchnie Wielkopolskie Sp. z o.o.

Zakład Produkcyjny i Biuro Sprzedaży
ul. Kwiatowa 1
62-081 Przeźmierowo

NIP 7812021065
REGON 388954144

Formularz kontaktowy:

    Zamawiam pomiar i konsultację w następującym zakresie:

    Lokalizacja w której będzie przeprowadzony pomiar:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu przez Kuchnie Wielkopolskie Sławomir Makowski z siedzibą w Poznaniu, ul. Olsztyńska 12, 60-416 Poznań, na potrzeby wykonania przez konsultantów Kuchni Wielkopolskich zamówionego zlecenia.
    Informujemy, że Pani/Pana zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: kontakt@kuchniewielkopolskie.com.pl.

    MarcinKontakt