Fronty foliowane

Bogaty wybór frezowań i oklein

W odniesieniu do kuchennych frontów meblowych mozliwość stosowanych rozwiązań jest bardzo szeroka. Dla kuchni o charakterze nowoczenym stosuje się fronty wykonane z materiałów płytowych bądź frontów lakierowanych, w połączeniu z frontami z ramek aluminiowych wypełnionych szkłem, dla kuchni klasycznych natomiast fronty ferezowane z materiału MDF foliowanego bądź też frtontów fornirowanych naturalną okleiną drewnianą, albo pełnych frontów drewnianych, w połączeniu ze szprosami. Poniżej przedstawiamy Państwu kilka rodzajów frontów wybieranych najczęściej przez wzgląd na połączenie wysokich wymagań estetycznych i przystępnej ceny.

Fronty z materiału MDF pokrytego folią dedykowane są przede wszystkim kuchniom o charakterze klasycznym. Bogaty wybór frezowań i szereg oklein, w tym imitujących naturalne drewno, zapewniają zrealizowanie kuchni dopasowanej w optymalny sposób do osobowości użytkownika i wymagań funkcjonalnych, nadając jej jednocześnie wysublimowany charakter. W odniesieniu do niektórych wzorów i oklein możliwe jest wykorzystanie dodatkowych procesów uszlachetniających, a zastosowany proces technologiczny produkcji frontów zapewnia wysoką jakość i czerpanie wieloletniej satysfakcji z ich użytkowania.

Wzory popularnych typów frezowań

Prezentujemy kompletny wzornik kolorystyk, które mogą zostać użyte do oklejenia frontów foliowanych. Dla wybranych opcji niektórych frezowań część kolorystyk może być niedostępna, szczegółowych informacji udzielą Państwu konsultanci Kuchni Wielkopolskich.

MarcinFronty foliowane