Fronty lakierowane

Niespotykana feria barw dla najśmielszych rozwiązań

Fronty lakierowane Poznań to prawdziwa ozdoba każdej kuchni i alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań. Takie wykończenie to dzieło bardzo starannej pracy rzemieślników. Dzięki temu Twój dom w może zyskać na elegancji i nowoczesnym charakterze.

Sprawdź dostępne fronty lakierowane Poznań

Wybierając kuchnie na wymiar, warto zwrócić uwagę na fronty lakierowane. Dzięki solidnej konstrukcji i trwałym materiałom mogą one przetrwać wiele lat. Wśród cech, które je wyróżniają, zwrócić należy uwagę na:

  • estetykę – lśniąca powierzchnia frontów dodaje pomieszczeniu elegancji i jest zgodna z najnowszymi trendami w designie,
  • wytrzymałość  – lakier tworzy na frontach trwałą powłokę, która chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi i promieniowaniem UV,
  • łatwość w utrzymaniu czystości – wystarczy przetrzeć fronty wilgotną ściereczką, aby przywrócić im pierwotny blask.

Wybierając nasze produkty, decydujesz się na sprawdzone i atrakcyjne rozwiązanie.

Funkcjonalne i nieszablonowe rozwiązania od Kuchni Wielkopolskich

Oferowane rozwiązania to gwarancja najwyższej jakości i trwałości. Wszystko dzięki doświadczeniu naszych rzemieślników, którzy do każdego zamówienia podchodzą z należytą starannością. W efekcie powstają  piękne i funkcjonalne fronty kuchenne lakierowane Poznań. W Kuchniach Wielkopolskich tworzymy również:

Zapraszamy do kontaktu!

Będące do dyspozycji typy zaobleń frontów

Paleta barw, w których możemy polakierować fronty.