Stosowane rozwiązania i materiały

Jakość bez kompromisów

Misja Kuchni Wielkopolskich stanowi, że meble kuchenne na wymiar przez nas wykonane zapewniają Państwu długoletnie zadowolenie z ich eksploatacji, dlatego w procesie produkcji stosujemy tylko i wyłącznie materiały o odpowiednich parametrach technicznych i płyty uznanych producentów.

W praktyce spotykamy się z dziesiątkami systemów i technik, przy zastosowaniu których konstruujemy finalne komponenty do wyposażenia wnętrz. Prócz wyrobów pochodzenia rodzimego, na nasz rynek coraz szerszych strumieniem wpływają także elementy konstrukcyjne wytwórców zagranicznych, wiodących w Europie marek.

Jakość materiałów, różnorodność rozwiązań oraz bezpośrednie implementowanie do procesu produkcji najnowocześniejszych standardów sprawiają, że indywidualne zabudowy przez nas realizowane przewyższają pod wszystkimi względami rozwiązania zunifikowane, oferowane w sieciach handlowych jako gotowe, tanie meble kuchenne.

Cena finalnej realizacji projektu zależy w znaczącej mierze od komponentów zastosowanych do wykonania konstrukcji, dlatego też tanie rozwiązania często nie spełniają oczekiwań odbiorców pod kątem jakości. My – jako doświadczony producent kuchni – dajemy możliwość nieograniczonego kształtowania przestrzeni. Bazą do wykonania wszystkich projektów są dla nas bardzo dobre gatunkowo płyty MDF, laminowane, lakierowane. Dbamy także o dostosowanie poszczególnych dodatków i akcesoriów do Państwa, proponując rozwiązania utrzymane na pożądanym poziomie cenowym i użytkowym.

MarcinMateriały